Gruzja

 

Międzynarodowa Akademia w Rustawi (Gruzja) działa na dużą skalę od prawie dwóch dekad. Akademia posiada komfortowe, nowoczesne pomieszczenia na terenie kampusu w Rustawi, które zapewniają studentom doskonałe warunki. Akademia ma podpisane umowy o współpracy z Ukrainą, Polską i innymi krajami w zakresie tworzenia wspólnych programów szkoleniowych dla studentów.

 

Przy Akademii działa Centrum Informacyjno-Konsultacyjne ds. Wspólnych Programów Edukacji utworzone z polskimi i ukraińskimi uczelniami, które aktywnie rozwijają takie dziedziny, jak bezpieczeństwo wewnętrzne, prawo, psychologia, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie antykryzysowe i bezpieczeństwo ekonomiczne.

 

Na czele Międzynarodowej Akademii, centrum doradczego i współpracy z uczelniami partnerskimi w Europie stoi akademik Harry Chapidze, znany w Gruzji uczony, przewodniczący Europejskiego Parlamentu Naukowo-Pedagogicznego i przewodniczący Gruzińskiego Związku Nauczycieli.

 

Dzięki jego staraniom Centrum Informacjno-Konsultacyjne Wspólnych Programów Edukacji stało się nowoczesnym ośrodkiem mieszanych form międzynarodowego kształcenia uniwersyteckiego i zajmuje obecnie jedno z czołowych miejsc w tej dziedzinie działalności edukacyjnej w Gruzji, głównie dzięki przytulnej atmosferze, jasnym salom wykładowym i nowoczesnemu wyposażeniu technicznemu. Warto wspomnieć, że zespół profesorów i nauczycieli akademickich, stosujących oryginalne metody i podejście oraz prowadzących wykłady z różnych dziedzin edukacji, przyciąga wielu studentów pragnących zdobyć prawdziwą wiedzę i opanować wybrane specjalności.

 

Adres: 5 Shevchenko Street, Rustavi, 3700 Georgia,

Kampus akademicki:

Tel: (03410) 22-25-00; 27-99-00; 28-14-00.

 

Międzynarodowa

Akademia

w Rustawi

Strona Główna

Kontakt

BIP

Dane kontaktowe:

WSBW w Łodzi

ul. Tuwima 22/26 p V

90-002 Łódź

tel. +48 789-100-855  PL

tel. +48 571-267-477 UKR

tel. +380-939-461-545, Ukraina (Viber, WhatsApp)

rektorat czynny:

Pn., Wt., Czw., Pt. w godz. 10:00 - 16:00