Witamy w WSBW

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi umożliwi Ci zdobywanie wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego, psychologii i prawa.

To interdyscyplinarne kierunki studiów stanowiące odpowiedź na wyzwania współczesnego świata oraz dynamicznie rozwijającą się sytuację w kraju i na świecie.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi prowadzi studia I i II stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne oraz jednolite magisterskie na kierunkach psychologia i prawo w formie zaocznej -hybrydowo.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego z siedzibą w Łodzi jest niepubliczną szkołą wyższą utworzoną na mocy decyzji Ministra Edukacji Narodowej. Uczelnia została wprowadzona do Rejestru Uczelni Niepublicznych i Związków Uczelni Niepublicznych prowadzonego przez MEN pod numerem 384. Uczelnia działa na podstawie Ustawy z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Studia prowadzone są zgodnie z nowoczesnym oraz przystosowanym do otaczających nas realiów programem nauczania, który pozwala zgłębić podstawy bezpieczeństwa wewnętrznego, prawa, ekonomii, filozofii, psychologii, ale również zdobyć kompetencje niezbędne w pracy zawodowej.

Dlaczego warto z nami studiować?

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi umożliwi Ci zdobywanie wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego, prawa i psychologii. To kierunki stanowiące odpowiedź na nieustannie zmieniające się trendy na rynku pracy a także indywidualne potrzeby środowiska.

Nasza Uczelnia to gwarancja solidnego przygotowania do pracy zawodowej!

Nasze studia zostały przygotowane z myślą o Tobie i Twojej przyszłości. Wielu z Was łączy pracę z nauką, dlatego chcemy Wam w tym pomóc! Zajęcia prowadzone są wyłącznie w soboty i niedziele, dzięki czemu w tygodniu możecie poświęcić czas na pracę, rodzinę i ulubione zajęcia.

Pracujemy na platformie e-learningowej MS Teams

Gdzie możesz pracować?

Uczymy praktycznie. Nasi Studenci są przygotowani do podjęcia zatrudnienia w:

• Administracji państwowej i służbach mundurowych
  • Ośrodkach pomocy społecznej szeroko pojętej (MOPS, GOPS, domy dziecka, poradnie, świetlice środowiskowe)
  • Urzędy Skarbowe, kancelarie radcowskie, prawne i notarialne, Urzędy Miasta i Gminy

Dane kontaktowe:

WSBW w Łodzi

ul. Tuwima 22/26 p V

tel. +48 789-100-855  PL

tel. +48 571-267-477 UKR

tel. +380-939-461-545, Ukraina (Viber, WhatsApp)