O Szkole

 

Witamy w WSBW

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego umożliwi Ci zdobywanie wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego.

 

To złożony i interdyscyplinarny kierunek studiów stanowiący odpowiedź na wyzwania współczesnego świata oraz dynamiczną sytuację w zakresie wewnętrznego bezpieczeństwa państwa.

 

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi prowadzi studia na odległość – online oraz studia wspólne.

Szkoła współpracuje z uczelniami zagranicznymi.

 

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego z siedzibą w Łodzi jest niepubliczną szkołą wyższą utworzoną na mocy decyzji Ministra Edukacji Narodowej. Uczelnia została wprowadzona do Rejestru Uczelni Niepublicznych i Związków Uczelni Niepublicznych prowadzonego przez MEN pod numerem 384.

 

Uczelnia działa na podstawie Ustawy z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

 

Studia prowadzone są zgodnie z nowoczesnym oraz przystosowanym do otaczających nas realiów programem nauczania, który pozwala zgłębić podstawy teoretyczne bezpieczeństwa wewnętrznego – prawne, ekonomiczne, filozoficzne, ale również zdobyć kompetencje niezbędne w pracy zawodowej.

Nasi studenci mają szansę uczestniczyć w zajęciach związanych z kryminalistyką i kryminologią, z zakresy sztuk walk oraz taktyki i techniki interwencji.

 

Dlaczego warto z nami studiować?

 

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi umożliwi Ci zdobywanie wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego. To kierunek stanowiący odpowiedź na nieustannie zmieniające się trendy na rynku pracy a także indywidualne potrzeby studentów.

 

Praktyczny profil kształcenia jest ciekawym rozwiązaniem nie tylko dla studentów ale także dla pracowników służb mundurowych i specjalnych, którzy chcą pogłębiać wiedzę w swojej pracy.

Studiując zdobywasz wiedzę z zakresu nauk prawnych, społecznych, identyfikowania zagrożeń, organizowania i kierowania działaniami związanymi z sytuacjami kryzysowymi.

 

Nasza Uczelnia to gwarancja solidnego przygotowania do pracy zawodowej! 

 

Nasze studia zostały przygotowane z myślą o Tobie i Twojej przyszłości. Wielu z Was łączy pracę z nauką, dlatego chcemy Wam w tym pomóc! Zajęcia prowadzone są wyłącznie w soboty i niedziele, dzięki czemu w tygodniu możecie poświęcić czas na pracę, rodzinę i ulubione zajęcia.

Strona Główna

Kontakt

BIP

Dane kontaktowe:

WSBW w Łodzi

al. T. Kościuszki 101

90-441 Łódź

tel. +48 789-100-855  PL

tel. +48 571-267-477 UKR

tel. +380-939-461-545, Ukraina (Viber, WhatsApp)

rektorat czynny:

Pn., Wt., Czw., Pt. w godz. 10:00 - 16:00